Ditto gespot in Pokémon Go
Stijn Poelmans |
23 november 2016

Wij zijn er nog altijd geen enkele tegengekomen, maar Niantic heeft eindelijk de laatste van de legendarische zakmonstertjes toegevoegd aan Pokémon Go. Overal ter wereld duiken namelijk screenshots op van Ditto. Vreemd is wel dat het beestje niet in het wild verschijnt.
Ditto, die kan transformeren in andere Pokémon en hun vaardigheden kan overnemen, zou pas opduiken nadat je een random pokémon vangt, die dan transformeert in Ditto. Spelers in onder andere Zweden, Australië en de USA melden namelijk dat zijn in bezit zijn van een Ditto na het van Pidgey, Zubat of Rattata.
Slimme zet van Niantic, want nu zal je ook weer een overload aan Pidgeys moeten vangen in de hoop een Ditto te krijgen. Het roze slijmpje zat er in ieder geval aan te komen, want datamijners vonden vorige week al de vaardigheid Transform, waar Ditto om bekend staat.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Detective Pikachu Returns serveert nieuwe mysteries
Stijn Poelmans
- 09 augustus 2023

REVIEW
Pokémon Red & Blue onthullen na 27 jaar nog een easter egg
Stijn Poelmans
- 09 juli 2023

REVIEW
Alle Pokémon kaarten zijn tijdelijk uitverkocht in Japan
Stijn Poelmans
- 24 april 2023
