Dit staat je te wachten in de beta van Desintegration
Stijn Poelmans |
21 januari 2020
Uitgever Private Division en ontwikkelaar V1 Interactive hebben een trailer online gezwierd om aan te geven wat fans mogen in de technische beta van Disintegration. Disintegration is de debuutgame van de medebedenker van Halo.
De eerste test gaat door op 28 en 29 januari van 17u00 tot 08u59. De beta van 29 januari eindigt dus 30 januari om 8u59. Inschrijven kan via de officiële website. Tijdens de beta kan drie speltypes spelen, die ook beschikbaar zullen zijn bij de launch van de game.
Disintegration is trouwens eentje om in ’t oog te houden. Het is namelijk de debuutgame van V1 Interactive. Die studio werd opgericht door Marcus Lehto, medebedenker van Halo en voormalig Creative Director van Bungie.
De game verschijnt nog dit jaar op PS4, Xbox One en pc.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Death Stranding 2: On The Beach krijgt awesome verzameleditie
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Activision verwijdert Free Roam structuur uit Tony Hawk’s Pro Skater 4
Stijn Poelmans
- 08 maart 2025

REVIEW
Drug Dealer Simulator 2 komt naar PS5
Ben Allossery
- 07 maart 2025
