Disney Speedstorm gaat volgende maand in early access
Stijn Poelmans |
16 maart 2023
Hoewel Disney Speedstorm al een tijdje geleden aangekondigd werd, stevent de free-to-play kartracer eindelijk af op een early access release op 18 april. De game brengt een heleboel personages van Disney en Pixar samen op een racecircuit, waar ze de snelheidsduivel kunnen uithangen.
Zoals verwacht heeft de game veel weg van Mario Kart. In plaats van allerlei pick-ups, beschikt elk personage over enkele speciale vaardigheden. Waarmee je andere bestuurders uiteraard een poets mee kan bakken.
Wel opvallend is dat je The Founder’s Pack moet aanschaffen om de game in early access te kunnen spelen. Terwijl Disney Speedstorm uiteindelijk als free-to-play ervaring zal lanceren. De early access versie is verkrijgbaar in drie edities: Standard, Deluxe en Ultimate die elk een paar exclusieve goodies bevatten.
Natuurlijk kan je ook wachten tot de officiële launch. Al is daar nog geen datum voor.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Final Fantasy VII Remake stapt niet over naar Unreal Engine 5 voor Part 3
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Edward Kenward figurine van Black Flag Remake gelekt
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Prince of Persia actrice ontdekte annulering via nieuwsartikel
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026