Destiny-maker Bungie opent internationale kantoor in Amsterdam
Ben Allossery |
20 februari 2021

Bungie, de ontwikkelaar van Destiny, heeft aangekondigd dat het zijn eerste kantoor buiten de Verenigde Staten opent. Dat internationale kantoor komt volgend jaar in Amsterdam en zal vooral gebruikt worden voor publishing- en marketingtaken. De eigenlijke ontwikkeling blijft in de VS.
Bungie maakte het nieuws bekend op zijn blog. Volgens de studio representeert het de groeiende internationale werkzaamheden van het bedrijf. Vanuit Amsterdam zullen Destiny en andere projecten van de ontwikkelaar beter op de internationale markt worden uitgerold.
Het is geen geheim dat Bungie ook op vlak van games wil uitbreiden. Naast Destiny 2 zou de studio ook werken aan een nieuwe gameserie. De ontwikkeling daarvan blijft nog steeds in het Amerikaanse hoofdkantoor dat ook stevig wordt uitgebreid. De kantoorruimte wordt volgens Bungie meer dan verdubbeld, zo’n 19.000 vierkante meter groot.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Bungie dropt releasedatum voor Marathon
Ben Allossery
- 12 april 2025

REVIEW
Marathon gameplay wordt deze zaterdag onthuld
Stijn Poelmans
- 07 april 2025

REVIEW
Bungie geeft uitgebreide update over Marathon
Stijn Poelmans
- 28 oktober 2024
