De Sims rivaal InZoi komt volgend jaar naar PS5

Inzoi PS5 De sims

Goed nieuws voor wie graag het echte leven simuleert in games, want InZoi komt begin 2026 naar PlayStation 5. De Koreaanse life sim wil concurrent De Sims het vuur aan de schenen leggen en doet dat met indrukwekkende graphics.

Momenteel is de game al verkrijgbaar in early access op pc. In de eerste week verkocht InZoi maar liefst 1 miljoen exemplaren. Met de PS5-release hoopt uitgever Krafton op zijn minst even goede cijfers te behalen.


InZoi behoudt op PS5 alle gameplaysystemen en features van de pc-versie. De performance en besturing worden volgens de makers volledig geoptimaliseerd voor PS5 zodat de ervaring ook op console intuïtief aanvoelt.

Fans van De Sims zullen trouwens een heleboel mechanics van InZoi herkennen. En hoewel beide titels sterk op elkaar lijken, heeft InZoi een realistischere grafische stijl, meer tools en meer vrijheid om eigen personages, objecten en allerlei andere elementen te creëren. Zo kan je bijvoorbeeld eigen texturen toevoegen aan de game, die je vervolgens kan gebruiken als muurbekleding.

Volgende week landt trouwens het eerste DLC-pack van de pc-versie, Island Getaway. Of alle verschenen dlc-packs automatisch deel uitmaken van de PS5-release wanneer de game verschijnt op die console, is helaas niet bekend.

Een reactie achterlaten