Dataminers vinden info van nieuwe Apex Legends helden
Stijn Poelmans |
19 februari 2019

Datamining levert wel vaker sappige informatie op. Speurneuzen doorzoeken de broncode van games om aanwijzingen te vinden voor toekomstige nieuwigheden of elementen, die uit de uiteindelijke game geschrapt zijn. In het geval van Apex Legends heeft dat ook wat opgebracht.
Zo hebben enkele dataminers sporen gevonden van twee nieuwe personages. Eerste is Octane, een personage met een soort van Stimpack-vaardigheid, waarmee hij zijn prestaties tijdelijk kan verbeteren. Tweede personage is Wattson, die goed is met elektriciteit. Deze nieuwkomer heeft dan ook een Tesla Trap, die bliksemschade toebrengt en vijanden waarschijnlijk vastzet.
Afbeeldingen zijn er helaas nog niet, maar hopelijk kunnen we binnenkort aan de slag met zowel Octane als Wattson. Het eerste seizoen van Apex Legends gaat van start in maart, dus twee nieuwe helden zijn zeker welkom.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Verhaal van Assassin’s Creed Shadows duurt 30 tot 40 uur
Stijn Poelmans
- 05 maart 2025

REVIEW
Activision heeft Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 officieel onthuld
Stijn Poelmans
- 05 maart 2025

REVIEW
REVIEW Split Fiction – Verdient je onverdeelde aandacht
Ben Allossery
- 04 maart 2025
