Cyberpunk 2077 zit op schema voor launch in september
Stijn Poelmans |
10 april 2020

The Last of Us 2 mag dan uitgesteld zijn, ontwikkelaar CD Projekt Red laat weten dat Cyberpunk 2077 wel op tijd komt. De game staat gepland voor release in september en volgens de studio kan de coronacrisis daar niets aan veranderen.
De Poolse ontwikkelaar voelt de gevolgen van de crisis wel. Zo doen bijna alle werknemers aan telewerk. Al loopt dat voor CD Projekt Red wonderwel. Althans als we grote baas Adam Kiciński mogen geloven:
“Onze planning is niet veranderd. Wij bereiden ons voor op de september-release van Cyberpunk 2077. Er is geen gebrek aan motivatie en we beschikken allemaal over de middelen voor telewerk. We doen dit nu al zo’n 3 weken en ik kan bevestigen dat alle werkzaamheden vlot verlopen zonder grote problemen.”
Dat we in september dus het futuristische Night City kunnen verkennen, staat zo goed als vast. Wie heeft er nu al zin?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Stemacteur verklapt: “Marvel 1943: Rise of Hydra komt dit najaar”
Stijn Poelmans
- 06 maart 2025

REVIEW
Zoveel schijfruimte heb je nodig voor Assassin’s Creed Shadows
Stijn Poelmans
- 06 maart 2025

REVIEW
“Gears of War Collection komt dit jaar naar PS5”
Stijn Poelmans
- 05 maart 2025
