Concord krijgt geen battle pass; alle post-launch content gratis
Stijn Poelmans |
25 juli 2024
De nieuwe PS5 hero shooter Concord lijkt dat toch één ding goed te doen voor de fans. De game doet het namelijk zonder battle pass na zijn launch in augustus. Ontwikkelaar Firewalk Studios heeft ook onthuld dat alle post-launch content gratis is omdat Concord 40 euro kost.
De studio maakte het nieuws bekend via X. Zo schrijft Firewalk dat Concord geen enkele vorm van Battle Pass zal bevatten. De studio wil een waardevolle ervaring creëren vanaf de eerste speeldag, waarbij simpelweg de game spelen, progressie maken en je missiedoelen voltooien alle nodige beloningen oplevert.
Hoewel de game geen battle pass heeft, bevestigt Firewalk dat Concord na release extra personages, maps en mee. De updates verschijnen in de vorm van seizoenen, maar zijn volledig gratis voor alle spelers. Een post-launch map met alle details volgt later nog.
Klinkt Concord al wat interessanter voor jullie? Op pc waren de spelersaantallen van de open bèta alvast niet zo best.
— Concord (@PlayConcord) July 24, 2024
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Final Fantasy VII Remake houdt Unreal Engine 4 voor Part 3
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Edward Kenward figurine van Black Flag Remake gelekt
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Prince of Persia actrice kwam annulatie te weten via online artikel
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026