Capcom zendt presentatie uit op 13 juni
Stijn Poelmans |
08 juni 2022

Uitgever Capcom heeft bekendgemaakt dat een eigen presentatie zal uitzenden op 13 juni. Daarin wil de uitgever dieper ingaan op reeds aangekondigde titels. De show begint om middernacht (Belgische tijd) in de nacht van 13 op 14 juni.
De presentatie zal zo’n 35 minuten duren en gaat dieper op bekende titels. Wij verwachten dus gameplay van Resident Evil 4, Street Fighter 6 en Pragmata.
Opvallend is wel dat ook de regisseur van Dragon’s Dogma ook de aankondigingstweet voor de show gedeeld heeft. Onlangs ging ook al een website live om de tiende verjaardag van de reeks te vieren. Zou er dan toch een aankondiging voor Dragon’s Dogma 2 in de pijplijn zitten?
We zullen het weten op 13 juni. Of misschien zelfs al op 9 juni, want de uitgever werkt ook mee aan de Summer Game Fest show op die dag. Wij houden alvast de vinger gekruist voor een sequel op de RPG.
皆さまぜひご覧ください。お楽しみに!
Make sure you tune in for the latest Capcom information! https://t.co/4z7Y9l6CLR— Capcom Dev 1 (@dev1_official) June 7, 2022
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Gears of War: Reloaded komt deze zomer naar PS5
Ben Allossery
- 05 mei 2025

REVIEW
Valve insider: ‘Half-Life 3 is speelbaar van begin tot einde’
Stijn Poelmans
- 05 mei 2025

REVIEW
MindsEye gameplay een maand voor release gelekt
Stijn Poelmans
- 05 mei 2025
