Call of Duty: Black Ops 6 krijgt deze week Nuketown en Infected Mode
Stijn Poelmans |
29 oktober 2024

Call of Duty: Black Ops 6 ligt nog geen week in de rekken en de eerste updates komen er al aan. Niet alleen krijgt de shooter deze week een verse game mode, maar ook een nieuwe map. En dat is oude favoriet Nuketown. Ontwikkelaar Treyarch maakte het nieuws bekend via X.
Infected Mode wordt vandaag al toegevoegd en brengt de populaire multiplayermodus naar de game. In Infected moet je zo lang mogelijk zien te overleven in een survival game, waarin een of twee spelers alle anderen proberen te infecteren. Word je gegrepen door een geïnfecteerde, word jij er ook eentje en moet je de rest van je team elimineren.
De nieuwe map Nuketown komt op vrijdag. Die oude favoriet is een kleine map geïnspireerd door nucleaire test sites tijdens de Koude Oorlog. In elke Black Ops game dook de map opnieuw op, telkens in een andere variatie. Wij zijn alvast benieuwd naar het nieuwe design van Nuketown in Black Ops 6.
Dit is trouwens slechts de eerste update in een reeks van updates, want Activision beloofde nog een heleboel extra modi na de release van de game. Welke zou jij nog graag zien?
Launch was only the beginning.
Tomorrow, the Infected are coming to play. Nuketown joins the party on Friday.
LFG. pic.twitter.com/asOkRVvHbC
— Treyarch (@Treyarch) October 28, 2024
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
REVIEW Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii – Dunne spoeling op de Stille Oceaan
Wouter De Keyser
- 03 maart 2025

REVIEW
Bedenker PUBG toont trailer van nieuwe open-world survivalgame
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025

REVIEW
Capcom steekt character edits Monster Hunter Wilds achter paywall
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025
