Call of Duty: Black Ops 6 dropt eerste gameplay, verschijnt 25 oktober
BA |
09 juni 2024
Tijdens de Xbox Game Showcase heeft Call of Duty: Black Ops 6 de eerste officiële trailer gedropt. Die onthulde ook meteen de releasedatum: de shooter verschijnt op 25 oktober.
De singleplayercampagne van Black Ops 6 speelt zich af tijdens de jaren ’90 en heeft onder andere de Golfoorlog in Irak als strijdtoneel. Het Black Ops team moet alle regels aan haar laars lappen om een spion te ontmaskeren die zich tot de hoogste regionen van de Amerikaanse overheid heeft opgewerkt.
Ontwikkelaar Treyarch introduceert ook een vernieuwd bewegingssysteem en brengt de klassieke Zombies terug. Daarbovenop krijgen we een competitieve multiplayer met 16 gloednieuwe maps. Mooi meegenomen: je kan hem vanaf release gewoon op Game Pass spelen.
De game komt op 25 oktober naar PS5, Xbox Series, PC, PS4 en Xbox One.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
REVIEW Marathon – Bungie schiet raak, maar mist het doel
Redactie
- 09 maart 2026
REVIEW
Star Wars Fate of the Old Republic stelt art director aan
SP
- 09 maart 2026
REVIEW
Solid Snake komt als Operator naar Rainbow Six Siege
SP
- 03 februari 2026