Blizzard dropt een hoop nieuwe beelden van Diablo IV
SP |
31 maart 2022
Ontwikkelaar Blizzard heeft een handvol nieuwe video’s gedropt die Diablo IV in de kijker zetten. We krijgen een glimp van de omgevingen, maar ook van de sound effects en meer.
Met het vierde deel wil Blizzard een terugkeer naar duisternis. Of met andere woorden: een donkere en gevaarlijke middeleeuwse wereld in gotische stijl. Uiteraard zal ook de typische Diablo camera aanwezig zijn. Op die manier wil Blizzard een benauwende, maar ook mooie wereld creëren. Daarbij staan geloofwaardigheid – en niet zozeer realisme – centraal.
Diablo 4 werd al in 2019 aangekondigd. Maar na het vertrek van heel wat teamleden vanwege seksisme op de werkvloer, werd de release steeds uitgesteld. Blizzard liet al weten dat de game zeker niet in 2022 verschijnt.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
REVIEW Marathon – Bungie schiet raak, maar mist het doel
Redactie
- 09 maart 2026
REVIEW
Star Wars Fate of the Old Republic stelt art director aan
SP
- 09 maart 2026
REVIEW
Solid Snake komt als Operator naar Rainbow Six Siege
SP
- 03 februari 2026