Makers Dishonored tonen eerste gameplay van Deathloop
Ben Allossery |
12 juni 2020
Arkane Studios, de makers van Dishonored, hebben de eerste gameplay getoond van hun nieuwe shooter Deathloop. Als huurmoordenaar Colt moet je binnen een bepaalde tijd jouw doelwitten omleggen. Sterf je of slaag je er niet snel genoeg in, dan moet je jouw run opnieuw starten. Deathloop verschijnt dit najaar exclusief voor PS5.
Deathloop werd aangekondigd op E3 2019 en heeft wel wat weg van Dishonored. Niet enkel vanwege zijn visuele stijl, maar ook dankzij de bovennatuurlijke krachten waarover Colt beschikt. Vijanden heft hij vanop een afstand op om ze vervolgens te doorzeven met zijn shotgun. Wanneer hij sterft, wordt de klok teruggedraaid en start zijn ‘loop’ opnieuw.
Een extra obstakel: Juliana, een andere huurmoordenares die Colt in deze trailer met een sniper gun bestookt. Alles wijst erop dat ook zij speelbaar is, maar waarschijnlijk een volledige andere speelstijl aanbiedt. Net als de Dishonored-games zal je als speler aangemoedigd worden om voortdurend nieuwe wegen en tactieken te bedenken voor elke situatie.
Opvallend: Deathloop komt niet naar Xbox Series X. Volgens uitgever Bethesda is de game dit najaar enkel beschikbaar voor de PS5 en komt hij in 2021 ook naar pc.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Rockstar: “GTA 6 trailer bevat evenveel gameplay als cutscenes”
Stijn Poelmans
- 08 mei 2025

REVIEW
Nieuwe first-party studio van Sony werkt aan PS5 actiegame
Stijn Poelmans
- 08 mei 2025

REVIEW
Dit zijn de verschillende regio’s van GTA 6
Stijn Poelmans
- 07 mei 2025
