Bethesda onthult eerste verhaaluitbreiding voor Doom Eternal
SP |
08 augustus 2020
Na horden hellegespuis aan gort te knallen in Doom Eternal, krijgen we het in de verhaaluitbreiding van de game aan de stok met eeuwenoude goden. De The Ancient Gods komt normaal gezien dit najaar nog en wordt voor het eerst getoond op 27 augustus.
In The Ancient Gods: Part 1 – want er staan verschillende delen gepland – gaat het verhaal van Doom Eternal verder. Jij mag de laatste demonen opkuisen in een mysterieus rijk. Al blijkt de inheemse bevolking uiteindelijk niet zo gesteld op jouw aanwezigheid. Nu goed, dankzij het pantser van de Doom Marine is er geen gedrocht dat je niet de baas kan.
De volledige onthulling van The Ancient Gods: Part 1 staat gepland voor 27 augustus, tijdens Gamescom Opening Night Live. Ziet er alvast cool uit, toch?
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nioh 3 is een timed exclusive voor PS5
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Anime life sim Starsand Island verschijnt deze zomer
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Resident Evil Requiem krijgt fantastische kortfilm trailer
SP
- 02 februari 2026