Bedenker Left 4 Dead werkt aan nieuwe co-op shooter

Left 4 dead bedenker

Michael Booth, de bedenker van de iconische zombieshooter Left 4 Dead werkt aan een nieuwe game. Het wordt opnieuw een co-op shooter voor vier spelers die verderbouwt op ‘wat Left 4 dead zo special maakte’.

Hoewel de game zich nog in een vroeg stadium bevindt, zijn er al playtests gestart voor een beperkt aantal spelers. Booth, die in 2002 Turtle Rock Studios oprichtte en erna bij Blizzard en Facebook werkte, is momenteel Chief Creative Officer bij Bad Robot Games.


In zijn aankondiging benadrukte hij dat de nieuwe game elementen bevat die hij al lange tijd wilde verkennen, met een sterke focus op teamwork, spanning en herspeelbaarheid. Veel fans van Left 4 Dead hopen op een échte spirituele opvolger nu de bedenker terug van de partij.

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden voor de playtests via de officiële website van Bad Robot Games.

Een reactie achterlaten