Bayonetta heeft nog steeds geschifte combat
Ben Allossery |
06 februari 2018
Binnenkort maakt Bayonetta haar comeback op de Nintendo Switch. Opnieuw engelen aan gort knallen met ons kwartet pistolen of vijanden opvreten met ons haar: wij vinden het alvast fantastisch. De game ziet er supervloeiend uit op de hybride console, getuige daarvan de bovenstaande trailer. Door de Japanse stemmen zal je er geen hol van verstaan, maar het is de gameplay die telt.
Die supervloeiende combat is te danken aan de hardware van de Switch. Hoewel beide games op Wii U geen 60 fps wisten te bereiken, doen ze dat op de Switch wel. Zowel in Docked als Handheld modus. De resolutie van 720p wordt niet opgeschroefd, maar zelfs daarmee blijven de games de moeite.
Een verplicht nummertje voor alle gamers die een Switch onder hun hebben staan dus, want Bayonetta 1 en 2 behoren allebei tot de beste actiegames ooit gemaakt.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon gaat Zelda achterna
Emmanuel Vercruysse
- 20 maart 2023

REVIEW
Duistere indie game Strayed Lights ziet er geweldig uit
Stijn Poelmans
- 20 maart 2023

REVIEW
Nintendo: ‘Nieuwe Zelda is dure prijskaartje helemaal waard’
Stijn Poelmans
- 13 maart 2023
