Atomic Heart drop geschifte gameplaytrailer
Stijn Poelmans |
01 februari 2023

Uitgever Focus Entertainment en ontwikkelaar Mundfish hebben een uitgebreide gameplayvideo gelost van hun geschifte first-person shooter Atomic Heart. De video geeft een overzicht van alles wat je mag verwachten in de game. En eerlijk: dat ziet er belachelijk goed uit.
Dat Atomic Heart een Russische BioShock wordt is dan ook een understatement, want qua actie en vette set pieces lijkt het of deze game BioShock minstens zal evenaren. Enig minpunt is de kwaliteit van de voice-overs. Maar voor de rest ziet Atomic Heart eruit als een fantastische shooter-ervaring.
Cool is dat de titel een gigantische wereld biedt met meer dan 25 uur aan gameplay. Conflicten kan je op verschillende manieren aanpakken. Zo kan je de tegenstand overhoop knallen. Of een lokale AI-hub hacken om ze allemaal aan jouw kant te krijgen.
Liever je trouwe sidekick gebruiken? Ook een optie. Tijdens cutscenes neemt het verhaal zelfs verschillende wendingen via keuze-mogelijkheden in dialogen.
Atomic Heart verschijnt op 21 februari en staat vanaf die dag op Xbox Game Pass.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Eerste gameplaybeelden van Battlefield 6 gelekt
Ben Allossery
- 10 maart 2025

REVIEW
Forza Horizon 5 vereist Xbox account op PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On The Beach krijgt awesome verzameleditie
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025
