Apex Legends: 50 miljoen spelers in 4 weken
Stijn Poelmans |
05 maart 2019

Alweer een mijlpaal voor Respawn Entertainment, want battle royale shooter Apex Legends heeft de kaap van 50 miljoen spelers bereikt. Slechts een maand na de release. Fortnite deed er vier maanden over om 45 miljoen spelers te bereiken.
Nu zijn er wel een aantal factoren die het succes van Apex Legends beïnvloeden. Zo is battle royale op dit moment enorm hot. Logischerwijs wil iedereen de nieuwe titel in het genre dan ook uitchecken.
Bovendien is Apex Legends gratis. Gewoon downloaden en spelen, wat de kans op een potje veel groter maakt. Natuurlijk rest de vraag hoeveel spelers de game effectief blijven spelen. Hier bij ons op de redactie zijn er bijvoorbeeld ook enkele redacteurs die niets begrijpen van de battle royale gekte.
Vijftig miljoen spelers blijft uiteraard een prachtige mijlpaal en dus is Respawn studiohoofd Vince Zampella immens tevreden.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Verhaal van Assassin’s Creed Shadows duurt 30 tot 40 uur
Stijn Poelmans
- 05 maart 2025

REVIEW
Activision heeft Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 officieel onthuld
Stijn Poelmans
- 05 maart 2025

REVIEW
REVIEW Split Fiction – Verdient je onverdeelde aandacht
Ben Allossery
- 04 maart 2025
