Activision pakt uit met vette Zombies figurines
Ben Allossery |
20 juli 2018
Tijdens het Black Ops 4 panel op San Diego Comic-Con hebben Activision en Treyarch enkele vette Zombies figurines onthuld. Het gaat om de vier helden uit Black Ops II: Origins. Goedkoop zijn de miniatuurhelden niet. Ze kosten zo’n 249 dollar… per stuk. Voor de echte verzamelaars dus.
De vier figurines hebben een 1:6 schaal en zijn 36 cm hoog. Ze zijn handgeschilderd en supergedetailleerd. Wat ook wel mag voor die prijs. De personages zijn gebaseerd op de vier helden uit Black Ops II: Origins. Het gaat om Richtofen, Dempsey, Nikolai en Takeo.
De figurines zijn vanaf dit najaar in beperkte oplage te verkrijgen en en te pre-orderen op de officiële merch store van Call of Duty. Activision kondigde tijdens het panel ook een ultracoole Mystery Box Edition aan van Call of Duty: Black Ops 4.


Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Call of Duty: Black Ops 7 krijgt Fallout cross-over
Ben Allossery
- 09 januari 2026
REVIEW
Beelden van car crash Vince Zampella duiken op
Ben Allossery
- 24 december 2025
REVIEW
Gerucht: Call of Duty komt binnen enkele maanden naar Switch 2
Ben Allossery
- 24 december 2025