Aandelen van Take-Two schieten de lucht in
Stijn Poelmans |
19 oktober 2016

Red Dead Redemption 2 is aangekondigd en dat doet wonderen voor de beurswaarde van Take-Two Interactive. De aandelen gingen al de hoogte in nadat Rockstar de eerste afbeelding -het bedrijfslogo in Red Dead-stijl – op zijn website postte.
Een dag later verscheen er ook een eerste concept art en de aandelen bleven stijgen, in totaal met zo’n 5,5 %. Ondertussen ligt de aankondiging al achter ons en is de koers weer een beetje gestagneerd. Maar het is duidelijk dat ook investeerders uitkijken naar de nieuwe Red Dead.
Hoewel de stijging hier minder dramatisch is, doet de situatie wel meteen denken aan het succes van Nintendo na de release van Pokémon Go. De waarde van de Japanse uitgever steeg met 20%.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Uitgevers vrezen GTA 6-release en schuiven hun plannen op
Ben Allossery
- 26 maart 2025

REVIEW
GTA 5 Enhanced is slechtst beoordeelde GTA-game op Steam
Wouter De Keyser
- 13 maart 2025

REVIEW
Rockstar plant Fortnite-achtige user generated content voor GTA 6
Stijn Poelmans
- 17 februari 2025
