2K onthult officieel NBA 2K22 met speciale verjaardagseditie
Ben Allossery |
14 juli 2021

Uitgever 2K heeft officieel de coversterren van NBA 2K22 onthuld. Het volgende deel van de basketbalsimulatie krijgt tweevoudig NBA All-Star Luka Dončić op de cover. Ter gelegenheid van 75 jaar NBA voorziet 2K ook een premium versie met drie van de meest invloedrijke NBA-spelers op de cover: Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki en Kevin Durant.
2K toont in een nieuwe video ook hoe de mocapopnames met NBA-coverster Luka Dončić verliepen. Check de video onderaan het bericht. Naast de standaardversie en de NBA 75th Anniversary Edition is er ook een cross-gen digital bundle. Zowel de verjaardagseditie als de cross-gen versie geven je toegang tot de game op beide consolegeneraties.
verwacht komende weken alvast meer informatie over de game. Hopelijk hoeven we niet lang wachten op de eerste gameplay. Voor meer informatie over de verschillende edities kan je terecht op de officiële site van de game.
NBA 2K22 staat gepland voor release op 10 september op PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series en pc.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Forza Horizon 5 vereist Xbox account op PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On The Beach krijgt awesome verzameleditie
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On the Beach komt op 26 juni naar PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025
