Sony heeft Dark Outlaw Games opgericht met Call of Duty veteraan

Jason Blundell

Het lijkt erop dat Sony opnieuw van plan is om een first-party first-person shooter te ontwikkelen. De uitgever heeft namelijk de gloednieuwe studio Dark Outlaw Games opgericht. Die wordt geleid door niemand minder dan Jason Blundell, die een heleboel ervaring heeft met de Call of Duty franchise.

Blundell was onder andere de producent van Call of Duty: Black Ops, de campaign design director voor Call of Duty: Black Ops 2, game regisseur voor de campaign en zombie mode van Call of Duty: Black Ops 3 en regisseur en producent voor de Career en Zombie modi van Black Ops 4.


Blundell maakte het nieuws van Dark Outlaw Games bekend tijdens de nieuwste aflevering van Jeff Gerstmanns Bonus podcast. Ook verklapt hij dat de ontwikkelaar al een eerste project in de maak heeft, al kan hij daar voorlopig nog niets over kwijt. Al verzekert hij wel dat de studio de eerste beelden zal tonen van zodra dat mogelijk is.

Krijgen we een nieuwe first-party shooter van Sony? Vinger gekruist!

 

Een reactie achterlaten