Helldivers film krijgt Fast and Furious regisseur en IT schrijver
Stijn Poelmans |
02 december 2025
Sony is op dreef met de live-action adaptaties van zijn franchises. Niet alleen maakt de productie van de God of War serie langzaam maar zeker vorderingen, ook de Helldivers film maakt langzaam maar zeker progressie. Zo heeft de film een regisseur en een schrijver gevonden.
We weten nu dat Justin Lin, de regisseur van Fast and Furious achter de camera zal staan. Het script wordt dan weer gepend door Gary Dauberman, die al verschillende horrorfilms, waaronder Annabelle, It en zelfs Until Dawn, op zijn naam heeft staan.
Het nieuws raakte bekend via The Hollywood Reporter. Volgens de website is regisseur Lin van plan om de ‘menselijke kant’ van de game in de kijker te zetten via actuele thema’s en een sterk uitgebouwde wereld. Het verhaal zou een squad van elite Helldivers volgen die de strijd aangaan niet alleen met verschillende wezens uit het universum van de franchise, maar ook met Super Earth.
Wanneer de opnames van de film beginnen? Dat is niet meteen bekend. Justin Lin heeft namelijk ook nog BRZRKR met Keanu Reeves op zijn agenda staan en moet ook de bekende anime van One Punch Man nog in een film gieten.
Ben jij benieuwd naar de live-action invulling van Helldivers 2?
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Ontwikkelaar IO Interactive hint naar Hitman 4
Stijn Poelmans
- 02 december 2025
REVIEW
Amazon geeft groen licht voor tweede seizoen God of War tv-serie
Stijn Poelmans
- 02 december 2025
REVIEW
Regisseur van Splinter Cell remake keert terug naar Ubisoft
Stijn Poelmans
- 01 december 2025