Adil & Bilall gaan film maken van Ubisoft game Riders Republic

Riders Republic

De extreme sports game Riders Republic is voor Ubisoft allicht een groter succes dan initieel gepland. Terwijl de downhill races in de adventure game blijven gaan, zijn er ook plannen ontstaan om de game naar het witte doek te brengen. Daarvoor werkt uitgever Ubisoft samen met het Belgische regisseursduo Adil & Bilall.

Het nieuws raakte bekend via Deadline. De website schrijft dat Adil El Arbi en Bilall Fallah de handen in elkaar geslagen hebben met Ubisoft om een film te maken van Outdoor Sports game Riders Republic.


Ubisoft Film & Television zal het project ontwikkelen alsook produceren. Doel is om de game van Ubisoft te delen met een groter publiek via andere platformen. Het regisseursduo Adil & Bilall is in ieder geval geen slechte keuze, aangezien zij heel wat roem vergaarden met de nieuwste Bad Boys film.

Verdere details zijn niet bekend.

Een reactie achterlaten